News
RSS

Ďalšia >>

Po dlhšej dobe sa v Bratislave koná pravá hardcore veselica v podaní kvalitného lajnapu domácich DJov a ich hostí z Maďarska a Rakúska. Premiérovo sa bratislavskému publiku predstaví rakúska DJane Klaut-G a so svojím vinylovým setom aj R.G.A. Z Budapešti k nám opäť zavíta mimoriadne obľúbený Skyscraper, ktorý vystúpi v tandeme s Feecym. Z domácej scény sa môžete tešiť na warm up od Kizzaha a samozrejme výkvet Gabber.sk DJ crew: Basstom, AndyGTP a pán král Rob2Speed. Vstupné sú symbolické 4 eurá a všetci ste srdečne očakávaní vo Fuge na Námestí SNP.

30.1.2016

Jay Jay's flashback

Jay Jay našiel zopár starších fotiek z roku 2012 z čias, keď bol v Holandsku.

24.5.2014

Gabberkick v hudobnom klube U očka mal mimoriadny úspech a tak JayJay pripravil ďalšiu, rozšírenú edíciu, ktorá sa uskutoční už túto sobotu 24.5. Medzi hosťami akcie bude okrem kompletného GTP (JayJay, BassTom, AndyGTP, Redrum, Rob2Speed) aj Incorrect Segment. Hrať sa bude od 20:00 do 4:00 a vlez stojí 3€. Tešíme sa na vás!

20.5.2014

Po sto ročnej pauze sa v Bratislave bude konať poriadna gabberovica. Bard slovenskej hakkuh scény - JayJay - sa riadne nakopol a pozýva všetkých pozostalých členov gabber scény, aby si došli vypiť nejaké to pivo a zakrepčiť na ľudovú nôtu. V hudobnom bare U očka na Karpatskej ulici vás privítame chlebom (tekutým) a soľou (s tequilou) za symbolické vlezné 3€. Servírovať sa bude Rob2Speed, Incorrect Segment, JayJay, Basstom a AndyGTP. Nezabudnite: piatok 7. marca o 20:00 v joggingovej súprave, značkových teniskách a s navoskovanou hlavou!

27.2.2014

Dvaja z členov Gabba Team Pressburg - BassTom a Redrum vystúpia v piatok 15.11.2013 spoločne s ďalšími DJmi a producentmi na 12. pokračovaní úspešnej bratislavskej série Vermin. Od roku 2008 sa stal Vermin symbolom undergroundovej elektronickej hudby a zmesi recesistických hudobných žánrov. K nosným štýlom akcie patria najmä Breakcore, Jungle, Hardcore, Gabber, Techno trash a iné subštýly či pop-core a metal-core výstrelky. Headlinerom bude Francúz STAZMA THE JUNGLECHRIST, austrálsky COMPANY FUCK, slovenskí URBANFAILURE a BARTEK. Akciu spestrí aj taiwanská VJ-ka AZZ.

8.11.2013

Po úspešnom absolvovaní piatkového festivalu Imagination v českom hlavnom meste vám prinášame aj náš party report zameraný na Devastator Stage, na ktorom sa predstavili Angerfist, Mad Dog, The Outside Agency, I:Gor, Psiko a domáci Hungry Beats. Festival bol zorganizovaný na vysokej úrovni a už teraz sa všetci tešíme na ďalšie vydanie opäť o rok.

20.10.2013

Na špičkovom pražskom festivale sa okrem svetoznámeho Angerfista, The Outside Agency a Psiko predstavia aj u nás nesmierne populárny Mad Dog a skvelý poľský producent I:Gor. Oboch sme mali možnosť vidieť na akciách v blízkom zahraničí, kde podali excelentné výkony. Najtvrdší Devastator stage bude sprevádzať holandský MC No-iD. Kompletný line up nájdete v našej sekcii Parties. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticket Portal a ich cena sa pohybuje na úrovni 649 CZK (cca 25€).

4.9.2013

Po krátkej letnej pauze sa nám v plnom prúde rozbieha jesenná klubová sezóna a naši najžiadanejší DJs sa predstavia opäť aj v Nemecku. Na pozvanie Munich Terror Crew vystúpia Rob2Speed a AndyGTP dňa 5.10.2013 na mníchovskom Hardcorizeri v klube Nox. Gabba Team Pressburg on tour 2013 začína :)

26.8.2013

Náš najlepší DJ sa opäť predstaví v zahraničí. Tento krát si ROB2SPEED zahrá na oslave 10. výročia založenia maďarského Death Noize Clanu. Pod názvom 10 Years of DNC Hungary Celebration Party sa akcia uskutoční 28.9.2013 v Budapešti, klub Supersonic. Medzi gratulantmi nebude chýbať ani Naz-T, legendárni Core Zone (live), Skyscraper či Nima. Viac sa dozviete aj na novej fanúšikovskej stránke Rob2Speed na sociálnej sieti Facebook. Nezabudnite zdieľať a lajkovať https://www.facebook.com/rob2speed

26.8.2013

Po roku sa v českom hlavnom meste opäť uskutoční veľkolepý festival elektronickej hudby pod názvom IMAGINATION. Rastúca popularita a kvalita obsadenia tohto megapodujatia na 3 flooroch je dôkazom toho, že undergroundové štýly v Čechách nespia, ale naplno prekvitajú. My môžeme s radosťou konštatovať, že na hlavnom Devastator stage sa predstaví samotný ANGERFIST (NL), ktorý do Prahy zavíta už po druhý krát, a Outside Agency (NL). "Asistovať" im budú frenchoristi Psiko (F) a domáci Hungry Beats a mnohí ďalší. Určite si nenechajte ujsť najlepšiu jesennú akciu v našich končinách.

11.8.2013

Dámy a páni, zajtra bude konečne po dlhšej dobe poriadna akcia s príchuťou Hardcore, Darkstep, Breakcore a Hardtechno. Viac informácií nájdete na priloženom linku (event na Facebooku) a aby ste sa správne naladili, Rob2Speed a Non Human pre vás vytvorili nový track pod názvom R2S intro. Enjoy: Klik na YouTube

7.3.2013

Ďalšia >>

Banners
GTP @ YouTube
gregi.net
Login


Forgot Password ?

Users
Členstvo Členstvo:
Posledný Nový Užívateľ Posledný: IleneGqb0153
Nový Dnes Nový Dnes: 0
Nový Včera Nový Včera: 0
Počítadlo Užívatľov Celkovo: 606

Ľudia Online Ľudia Online:
Návštevníci Návštevníci: 11
Členovia Členovia: 0
Celkovo Spolu: 11

Online Teraz Online Teraz: