Forum
HomeHomeLife styleLife styleLove, sex and r...Love, sex and r...Pohlavný úd mu uviazol v trúbke, pomáhali mu hasičiPohlavný úd mu uviazol v trúbke, pomáhali mu hasiči
Previous
 
Next
New Post
11.1.2010 22:25
 

Veľmi delikátnu operáciu vykonali lekári vo Veľkej Británii. Do Southamtonskej všeobecnej nemocnice dorazil muž, ktorý mal opuchnutý penis zakliesnený v nerezovej kovovej rúrke. Kvôli tomu, že do orgánu zle prúdila krv, sa ešte viac zasekával. Preto zdravotníci zavolali na pomoc hasičov.


Na miesto dorazil sedemčlenný tím, mužovi ale nemohli pomôcť. "Naši ľudia v prvej chvíli nemali vhodné náradie, aby mužovi penis oslobodili," komentoval prípad hovorca hasičov.
Hasiči si preto doniesli rozbrusovaciu pílu, ktorou sa pustili do "citlivého zákroku". "Členovia jednotky sa tiež báli, aby sa kov príliš nezahrial," opísal hovorca.
Celý zákrok trval asi pol hodiny. Po jeho skončení mal muž penis síce opuchnutý a odretý, ale bez vážnejších poranení. Ako sa do rúry dostal, muž svojim "záchrancom" nevysvetlil.
"Bol to jednoznačne neobvyklý výjazd. Som si istý, že sa tento pán do podobnej situácie už nedostane," dodal hovorca.

Prípady, keď muži strkajú penis, kam by to čakal len málokto, nie sú až tak zriedkavé. Pred dvoma rokmi si ho poškodil Číňan, ktorý skúšal súložiť s lavičkou, vlani v lete si zase úd omylom amputoval opitý britský kutil. Nevinný orálny sex sa u jedného singapurského páru zmenil na tragédiu, keď do ich vozidla narazila dodávka a žena mužovi úd odhryzla.

Zdroj: Aktuality.sk

 
New Post
11.1.2010 22:55
 

tak toto je total brutal


We are the true legends, We come out at the night, We are the survivors, For HARDCORE we will fight, No mather what color, No mather what Race. We only want the HARDCORE PEOPLE in the Place!
I was born, i will die and i am living for the HARDCORE!!!
 
Previous
 
Next
HomeHomeLife styleLife styleLove, sex and r...Love, sex and r...Pohlavný úd mu uviazol v trúbke, pomáhali mu hasičiPohlavný úd mu uviazol v trúbke, pomáhali mu hasiči


Partneri
GTP @ YouTube
gregi.net
Login


Forgot Password ?

Users
Členstvo Členstvo:
Posledný Nový Užívateľ Posledný: IleneGqb0153
Nový Dnes Nový Dnes: 0
Nový Včera Nový Včera: 0
Počítadlo Užívatľov Celkovo: 606

Ľudia Online Ľudia Online:
Návštevníci Návštevníci: 200
Členovia Členovia: 0
Celkovo Spolu: 200

Online Teraz Online Teraz: