Forum
HomeHomeMusicMusicHardcore rulesHardcore rulesDomina DimitriDomina Dimitri
Previous
 
Next
New Post
20.9.2009 23:23
 

 

 

Čaute ľudia, parádne ste sa tu na SR rozrástli, ja patrím k tým, čo nejaký 10-15 rokov naspäť behal po párty v oranžových monterkách na party a la Infúzia, tunel, nezabudnutelna party v Malackach na kozej ulici..pár rokov naspäť som niekomu z vás posunul vynil DJ Skinhead,Delta 9, Napalm, DJ Freak atd...

 

teraz potrebujem ja vas...

 

kedysi cca 10 rokov naspäť bol vydaný cca 45 minutovy mix Domina Dimitri..neviem ci v tom nemali prsty Euromasters - znama skladba alles nar de klote, že :)

 

 

kto by s tym pomohol, zhannam ten mix a neviem ho zohnat...hrozne rád by som sa chcel k nemu nejak dopracovat, mate ho niekto?  Pomoze mi niekto z vas?

 

Gruss zo Suchohradu :)

 

 

No čo ľudia? Nepoznáte to? Pomôže mi niekto z vás?

 

 

 
New Post
22.11.2009 8:32
 

Lubinek tiez som sa v tych rokoch epilepticky triasol na partys s reflexnym oblecenim a dimitriho sample sa vtej dobe hadzali asi vsade.Ten mix si kde pocul na party? alebo si mal daky mix na MC kazete?  .  

Inak jedna sa o De Klootzakken a nie euromasters.

 
New Post
20.12.2009 10:54
 

Je pravda, že vtedy frčali kazety,veď to aj patrilo k tej dobe že :) V tej dobe ešte len začali rozkvitať CD, co my sme ešte ani nepoznali.

 

A kde som to počul?

Radio FM 4, je to asi dobrých 10 rokov naspäť. A od vtedy som to nepočul..preto to by som si to znova veľmi rád vypočul.

 

Na party som ten mix nepočul, max tak sample, ako si vravel. Hrával DJ Dodo, ak si dobre pamätam

 

A vďaka za opravu, De klootzakken :) zabudol som, preto som použil Euromasters, ktorý tu  všetci poznaju.   

 

 

 

 

 

 
New Post
20.12.2009 23:21
 

cau. ak sa nemylim, tie platne od teba kupil GabbaPete... k tvojej otazke: tazke veci zhanas clovece. Netusim ako by si sa k tomu dostal. Ak ti nepomohol google a youtube, tak my asi tiez nie. Tiez netusim kto a kde by to mohol mat. Ale ak to bol pusteny set, tak to jednoznacne aj v tej dobe muselo existovat na CD, takze odporucam DISCOGS a tam si to priezriet...ci to nenajdes v databaze.

 
New Post
4.1.2010 19:39
 

Bohužiaľ nespomínam si na jeho meno, čo mi je celž čas aj ľúto...možno to bol aj on..nepamätam si uz ani ako vyzeral..ale snáď niekedy na niekedy narazime a spytam saho ako sa maju moje platne od DJ Freaka a napalmu...niekedy na party...chystam sa, mam taky tik po 10 rokoch, bol som pozriet na malu freeparty, asi ludia zp stupavy..bolo to fajn, ked som rano odchadzal s piskotom v usiach :)

 

No keď som videl jeho nadšenie z tých vinylov, som vedel, že idú do správnych rúk a to poteší, že nejakí ľudia budu mať z toho na party osoh :) Tak okrem tých, čo si vybral som mu dal aj ostatné, o ktoré až taký zaujem nemal. Mne by to tu ležalo ešte dnes..

 

Google, youtube, som nenasiel zatial nic..

 

DISCOGS - Vďaka za radu, tu je každa rada pre mňa velmi hodnotná :)

 
Previous
 
Next
HomeHomeMusicMusicHardcore rulesHardcore rulesDomina DimitriDomina Dimitri


Partneri
GTP @ YouTube
gregi.net
Login


Forgot Password ?

Users
Členstvo Členstvo:
Posledný Nový Užívateľ Posledný: IleneGqb0153
Nový Dnes Nový Dnes: 0
Nový Včera Nový Včera: 0
Počítadlo Užívatľov Celkovo: 606

Ľudia Online Ľudia Online:
Návštevníci Návštevníci: 217
Členovia Členovia: 0
Celkovo Spolu: 217

Online Teraz Online Teraz: